Softlab ERP by Asseco to
nowoczesny system klasy ERP
wspomagający zarządzanie
wszystkimi obszarami działania
przedsiębiorstwa.

Softlab ERP w chmurze
Możliwość prowadzenia firmy w oparciu o 
oprogramowanie ERP działające w chmurze.
Biała lista VAT
Korzyści, sankcje i zmiany prawne.

Dowiedz się więcej...

Sofltab ERP by Asseco

       Oprogramowanie dla firm Softlab ERP by Asseco zapewnia obsługę większości procesów biznesowych zachodzących w przedsiębiorstwie.

Użytkownicy mają do dyspozycji kilkadziesiąt aplikacji, które mogą wykorzystywać w dowolnej konfiguracji, w zależności od bieżących potrzeb firmy.

Kilkanaście tysięcy użytkowników, miliony rekordów!

Każdego dnia z oprogramowania dla przedsiębiorstw Softlab ERP by Asseco korzysta kilkanaście tysięcy użytkowników, wprowadzając do niego i przetwarzając miliony rekordów, w tym setki tysięcy zamówień, wydań, faktur czy innych dokumentów. Nasz system został skutecznie wdrożony w kilkuset przedsiębiorstwach, które za cel biznesowy stawiały sobie podnoszenie własnej konkurencyjności na rynku.

Dostosowany do indywidualnych potrzeb

Elastyczność, konfigurowalność i skalowalność – to istotne cechy systemu zarządzania przedsiębiorstwem Softlab ERP by Asseco, które umożliwiają szybkie i efektywne dostosowanie rozwiązania do sposobu działania oraz specyfiki kluczowych procesów biznesowych zachodzących w firmie klienta.

 

Unikalna metodologia wdrożeniowa

Wdrożenie systemu Softlab ERP by Asseco jest oparte o tworzoną przez wiele lat i sprawdzoną w praktyce, profesjonalną metodologię wdrożeniową ERP Kontrakt, która zapewnia wysoką jakość każdego projektu.

 

 

Profesjonalny System Zarządzania Zmianą

Dzięki autorskim mechanizmom zarządzania zmianą, wszelkie zmiany wprowadzane do systemu Softlab ERP by Asseco w trakcie procesu kastomizacji nie modyfikują standardowej części produktu. Podniesienie wersji nie jest więc równoważne z nowym wdrożeniem i odbywa się wyjątkowo szybko!